Lolli przedstawia Bitcoin setkom tysięcy nowych użytkowników za pośrednictwem zakupów internetowych.

Forbes potwierdził, że baza konsumentów Lolli jest traktowana jako gratka, ponieważ platforma nagród online stworzyła system, w którym klienci otrzymują pewien procent swoich zakupów online.

Zwroty te są dokonywane w Bitcoins w celu zwiększenia wykorzystania zasobów cyfrowych, jak również w celu dalszego zachęcania ludzi do robienia zakupów online.

 

Nagroda za zakup

 

Lolli, aplikacja online rewards, jest jedną z wielu firm, które skorzystały z tego trendu. System pozwala swoim klientom zarabiać Bitcoin podczas dokonywania zakupów w sieci.

Ze względu na ostatnią pandemię, świat konsumencki zaczął przesuwać punkt ciężkości z handlu detalicznego cegieł i zaprawek na zakupy online. Zakupy w sieci zdołały się rozwijać, biorąc pod uwagę politykę zorientowaną na klienta niezależnie od ograniczeń ekonomicznych. W rzeczywistości, Salesforce Inc. stwierdziła w ostatnim badaniu, że 58% konsumentów powinno robić zakupy online dla swoich potrzeb więcej niż przed pandemią. Należy się tego spodziewać, ponieważ zakupy w Internecie okazały się bardziej wydajne i bezpieczne.

 

„Zakupy online i zarabianie bitcoin są bezkontaktowe“. W tej chwili jest to jeszcze ważniejsze, ponieważ oznacza to, że możesz nadal kupować prezenty, otrzymywać nagrody i być bezpiecznym w zaciszu swojego domu“, powiedział Matt Senter, CTO & współzałożyciel Lolli.

 

A ze względu na popularność Bitcoin, Lolli stworzył system, który pomaga klientom zarabiać cyfrową walutę podczas zakupów. W przeciwieństwie do systemu zwrotu gotówki lub punktów lojalnościowych, portfel konsumenta jest bezpośrednio zwracany za pomocą Bitcoin za każdym razem, gdy transakcja z partnerami handlowymi Lolli jest zakończona online.

 

Przynależność Lolli’ego

 

BTCManager poinformował w lutym zeszłego roku, że 950 kupców jest powiązanych z Lolli, która od tego czasu rozrosła się do ponad tysiąca, włączając w to renomowane marki takie jak Nike i Bloomingdale. Średnia stopa zwrotu (w Bitcoin) wynosi około 7,5% ceny produktu. Ta inicjatywa wprowadziła tysiące ludzi do świata Bitcoin, który prezes Alex Adelman uważa za „walutę przyszłości“.

 

„Bitcoin jest pierwszym deficytowym aktywem cyfrowym, który daje ludziom pełną kontrolę nad ich pieniędzmi.“

 

Wszystko rozważane, Lolli właśnie dał swoim klientom, sposób na gromadzenie Bitcoin podczas robienia tego, co i tak zamierzali zrobić, czyli zakupy online. Od marca do dziś, Bitcoin wzrósł o ponad 300% wartości i przykuł uwagę mediów głównego nurtu w ostatnich tygodniach. A wraz z setkami tysięcy użytkowników Lolli, więcej nowicjuszy na pewno zostanie wprowadzonych do Bitcoinu.